Raktáros-targoncás (Dunakeszi)

A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját fenti pozícióra Dunakeszi telephelyére:

Raktáros-targoncás

Főbb feladatok:

  • Termékek fizikai mozgatása, be-, és kitárolása;
  • Áru szakszerű, összekészítse, rakodása, elhelyezése a raktárban;
  • A munkaterület tisztán- és akadálymentesen tartása;
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, a raktári rend betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektromos targonca vezetésében szerzett gyakorlat
  • Érvényes targonca-vezetői jogosítvány
  • Munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Barátságos, támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Jelentkezni az alábbi telefonszámon és e-mail címen lehet: +36202256315

Dunakeszi