Raktáros-targoncás (Budapest)

Magyarország egyik legnagyobb disztribúciós vállalatához keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe: RAKTÁROS/TARGONCÁS (Üllői raktár)

Raktáros-targoncás

Feladatok

Fix délelőtti (raktáros/komissiózó feladatok) vagy fix délutáni (targoncás feladatok) műszak

  • Áru fogadása, átvétele, mozgatása, betárolása, összekészítése, kiadása és ellenőrzése
  • Visszáru kezelés, leltározás
  • Marketing anyagok, és bolti állványok összeállítása, termékekkel történő feltöltése, és szállításra történő előkészítése
  • Csomagolóanyagok, raktári eszközök beszerzési igényének továbbítása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Üllő - Megközelíthető Kőbánya-Kispesttől autóbusszal és vonattal (30 perc).

Követelmények

  • Minimum 2 éves munkatapasztalat raktáros/targoncás munkakörben
  • Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat, előny a magas emelésű tapasztalat
  • Önálló, pontos és hatékony munkavégzés
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos és biztonságos munkahely, folyamatosan fejlődő vállalati környezetben
  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fix délelőtti vagy délutános műszak

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest