Raktáros / Targoncás (Salgótarján)

(Salgótarján)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Raktáros / Targoncás

Feladatok

  • A raktár munkájához szükséges anyagok (pl. fólia, raklap, targonca üzemanyag stb.) beszerzésének időben történő jelzése a logisztikai vezető felé
  • Anyagfelszívók, szárítók rendszeres karbantartása, a szűrők rendszeres tisztítása a műszakvezetővel egyeztetve
  • Az előírt típusú és mennyiségű alapanyag rendelkezésre állásának biztosítása
  • A készáru csomagolásának, tárolásának elvégzése, ellenőrzése
  • Leltározás előkészítése a raktárak területén, illetve a leltározásban való aktív részvétel
  • A raktárosok által használt gépek és berendezések hibáinak jelentése

Elvárások

  • Alapfokú vagy középfokú végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői vizsga + gépkezelői jogosítvány megléte
  • Min. 5 éves gyakorlat hasonló munkakörben
  • Magabiztos gépkezelés

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

  • Salgótarján

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Salgótarján