Raktáros / targoncás / komissiózó (Veszprém)

Papír,- Iroda és írószer nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Raktáros / targoncás / komissiózó

Elvárások:

  • Szakiskolai végzettség (valamilyen),
  • Közösségben dolgozni tudás,
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Vevőcentrikus szemléletmód,
  • Targoncavezetői jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Raktári munkában szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Áruátvétel, áru kiadás,
  • Komissiózás,
  • Raktárrend kialakítása megtartása,
  • Leltározás, raktározás,

, Megbízóról:,

Magyarország piacvezető papír, író -, irodaszer és számítástechnikai eszköz kereskedelmi és szolgáltató vállalata.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria rendszer,
  • Munkába járás támogatása,
  • Tiszta rendes körülmények fiatalos jó kollektíva és megbecsült munkavállalók hosszú távú munka lehetőségével

Munkavégzés helye:

Veszprém

Veszprém