Raktáros-targoncavezető (Mosonszolnok)

A BOS német, családi tulajdonú autóipari vállalat több, mint 100 éves múltra tekint vissza. Vállalatcsoportunk székhelye a Stuttgarthoz közeli Ostfildernben található. Magyarországon termékfejlesztő és összeszerelő üzemünk Mosonszolnokon, összeszerelő és fröccsöntő üzemünk Győrladaméron működik közel 1800 munkavállalóval.

19 telephelyen, 12 országban, három kontinensen, 6700 munkatársunkkal szolgáljuk ki az összes jelentős autógyárat. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetőek vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

Raktáros-targoncavezető

Feladatok

  • Meghatározott napi gyártásterv alapján a gyártósorok kiszolgálása
  • Munkakörhöz tartozó raktárosi feladatok ellátása
  • Targonca kezelése
  • Anyagmozgatás, komissiózás, csomagolási feladatok

Elvárások

  • Sorkiszolgálói, raktárosi munkatapasztalat
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • OKJ-s végzettség
  • Érvényes targoncavezetői engedély :
  • Gyalogkíséretű targonca (3312)
  • Vezetőállásos targonca (3313)
  • Vezetőüléses targonca (3324)
  • Pontos és önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Széleskörű juttatási csomag (Cafeteria, ingyenes szállás vagy albérlet támogatás, hűségprémium, stb.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Mosonszolnok