Raktárvezető (Pest megye)

Biztos háttérrel rendelkező kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

RAKTÁRVEZETŐ

(14-9225)

pozícióba

Feladatok

  • 4 fő raktáros és 1 fő raktári adminisztrátor munkájának vezetése,
  • A raktározás, készletezés és árukiszállítás munkájának irányítása,
  • A raktári dolgozók munkaköri feladatainak, időbeosztásának kialakítása: a központi raktárban, a telephelyi készletek és konszignációs, kihelyezett készletek vonatkozásában is,
  • Logisztikai ügyintézéssel kapcsolatos feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Ipari kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat raktárvezetésben,
  • Excel magabiztos használata,
  • Angol nyelvtudás írás-olvasás szintjén.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil háttér.

Egyéb

A munkavégzés helye: Pest megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9225”-ös referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu