R&D Software / Hardware mérnök / R&D SW / HW engineer (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk SW / HW fejlesztő mérnököket és csoportvezetőket veszprémi munkavégzésre.

We are looking for SW / HW engineers and team leaders to a market leading automotive company manufacturing inverters and chargers for Veszprém location in Hungary.

R&D Software / Hardware mérnök / R&D SW / HW engineer

Feladatok/Tasks

- Célkitűzések teljesítése a projekt sikeres teljesítésének érdekében
- Design, integrálási, validációs feladatok a gyártott termékek kapcsán
- A fejlesztési tervnek megfelelő feladatok ellátása
- A belső és vevői követelmények, specifikációk ismerete
- Gyártástámogatás
- Sztenderdizációs szabályok követése
- Riportálás az elvégzett feladatokról
- Eszkaláció kockázat esetén

- Accountable for the deliverables of his scope to ensure the success of the project
- His/her scope could include: all or part of the design, integration, validation of blocks / product

- Perform activities in compliance with the Development Plan
- Review Internal requirements, Customer Requirements, Specifications
- In charge of the robust design / validation in line with the economical targets
- Support technical architecture and standards assignments
- Follow Standardization rules
- Support design reviews, internal and with suppliers
- Reports the progress of his tasks
- Escalate risks

Követelmények/Requirements

- Mérnöki diploma (gépész- / villamos- / mechatronikai területen)
- 1-5 éves, autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
- Minimum középszintű, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
- Széleskörű teljesítményelektronikai / mechanikai ismeretek
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Utazási hajlandóság szakmai továbbképzés céljából

- Engineering degree (Mechanical / Electricial / Mechatronical)
- 1-5 years of experience in the related fields in automotive engineering or relevant industries
- Deep knowledge of power electronics / mechanics
- Active, fluent English knowledge
- Good problems-solving skills
- Willingness to travel abroad for having professional trainings

Amit kínálunk/Offers

- Versenyképes juttatási csomag
- Sporttámogatás
- Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Relokációs lehetőség

- Competitive benefit package
- Benefit for sport activities
- Professional challenges at a growing multinational company
- International working environment
- Relocation opportunity

Munkavégzés helye/Workplace

Veszprém

Veszprém