Recepciós (Budapest)

Budapest angol és(német, orosz, lengyel),

Budapesti szálloda megbízásából keresünk nappali és éjszakai műszakra munkatársakat az alábbi pozícióba:

Recepciós

Elvárások:

Minimum 1 éves szállodai recepciós munkakörben szerezett szakmai tapasztalat, Hostware rendszer ismerete, Drinkbár kezelése, Angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban, további egy idegen nyelv ismerete (német, orosz, lengyel), Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség, Rugalmasság, megbízhatóság, Vendégközpontú szemlélet, Csapatorientált munkavégzés

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

Havi 180 óra (nappali műszak 07-19, éjszakai műszak 19-07)

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Hosszú távú munkalehetőség, Kiemelt bér, Családias légkör, Kiváló csapat, , Elsősorban Budapest és vonzáskörzetéből várjuk a jelentkezőket!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest