Recepciós (5.kerület, Ybl Palota) (Budapest)

(5.kerület, Ybl Palota)

A hirdetés már lejárt!

Recepciós (5.kerület, Ybl Palota)

Feladatok

Magunkhoz keresünk Recepciós kollégát.
Fruzsi, aki eddig betöltötte ezt a pozíciót, házon belül folytatja a karrierjét. Nagyon örülünk neki, hogy ő továbbra is a mi csapatunkat erősíti, és izgatottan várjuk, hogy kinek a mosolya fog minket fogadni minden reggel ezentúl.

A napjaid az alábbiakkal fognak telni nálunk:
- vendégek fogadása (interjúra érkező jelöltek, tárgyalásra érkező ügyfelek, postások, futárok)
- beérkező telefonok, levelek megválaszolása
- postai ügyintézés
- adminisztráció
- szoros együttműködés az Irodavezetőnkkel, Grétával, akinek szenvedélye a lovaglás, és imádja a latin zenét

Munkaidő: 09:00 - 18:00, 1 óra ebédidővel

Elvárások

Jelentkezz, ha:
- nagyon pontosan és precízen dolgozol
- minimum középszinten beszélsz angolul
- ösztönösen kedves vagy, és szeretsz mosolyogni
- talpraesettség, és önállóság jellemez
- ha van már néhány hónap tapasztalatod hasonló pozícióban

Amit kínálunk

Mit kapsz a munkádért cserébe?
- 30 hálás arcot az irodában, akik nagyra értékelik, hogy segíted a mindennapjaikat
- igényes, különlegesen szép munkakörnyezetet (Ybl palota)
- rendszeres csapatépítőket (grillezés; evezés; balatoni, egri kirándulás; fröccsözés; beöltözős farsang; ajándékozós karácsony, stb...)
- hosszútávú, stabil munkalehetséget

Munkavégzés helye

Budapest (Budapest V. kerület)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

Budapest