Recepciós és irodai asszisztens munkatárs (Budapest)

Egészségügyi profilú nemzetközi vállalat,

belvárosi irodájába (V.ker) teljes munkaidős (napi 8 óra)

RECEPCIÓS és irodai asszisztens munkatársat

keres

Feladatok:

  • fogadja és kíséri az érkező hivatalos vendégeket, a belföldi és külföldi telefonhívásokat
  • átveszi a postát, szétosztja a szervezeti egységek felé
  • vezeti és nyilvántartja a beérkező és kimenő postát
  • kezeli és adminisztrálja az irattárt és egyéb ellátmányt
  • iktatja/scannali a bejövő számlákat a pénzügyi programban (dokumentumkezelő)
  • egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • gyakorlott számítógép kezelői (Word, Excel) ismeret
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • magabiztos, határozott fellépés
  • ápolt megjelenés, vidám személyiség

Kérjük, hogy angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát „recepciós” megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással küldje el.

Budapest