RECEPCIÓS (AG) (Budapest)

(AG)

Média területen működő magyarországi gazdasági társaság munkatársat keres

RECEPCIÓS

​munkakörbe.

FELADATOK:
  • ügyfelek, érkező látogatók útbaigazítása, felvilágosítása
  • ügyfelek, érkező látogatók beléptetése, regisztrálása
  • belépő kártyák kiadása, visszavételezése a jogosult személyek részére, erről nyilvántartás vezetése
  • kulcskiadás, visszavételezés a jogosult személyek részére, erről nyilvántartás vezetése.
  • telefonközpont kezelése
  • beérkező postai küldemények átvétele
  • a kijelölt helyiségek tisztaságának ellenőrzése
  • a feladatok ellátása napi 8 órában, két műszakos, délelőtti, délutáni munkabeosztással, csak hétköznapokon
  • adminisztrációs feladatok ellátása, szkennelés, dokumentum kezelés, irattárazási feladatok ellátása
ELVÁRÁSOK:
  • középfokú végzettség
  • számitógép felhasználói alapismeretek
  • határozott fellépés, udvarias , segítőkész hozzáállás
  • rugalmasság
  • recepciós munkakörben ellátott tapasztalat előny
  • angol nyelvtudás előny
AMIT AJÁNLUNK:
  • határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • kellemes munkahelyi környezet
MUNKAVÉGZÉ HELYE:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar, valamint angol és/vagy német
nyelvű önéletrajzát!

Budapest