Recepciós/ páciens koordinátor (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Európai színvonalú fogászati centrum megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Recepciós/ páciens koordinátor

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Empátia, ügyfélközpontú gondolkodás és munkavégzés,
  • Megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség,
  • Igényes megjelenés,
  • Lojalitás,
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Szállodaiparban, ügyfélkezelésben vagy egészségügyi területen szerzett ügyfél koordinátori tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német vagy szlovák nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt), illetve további idegen nyelv ismerete: angol

Feladatok:

  • Páciensek fogadása, koordinálása,
  • Ügyféligények feldolgozása telefonon, e-mailben,
  • Szervezési és adminisztrációs feladatok,
  • Orvos és asszisztens kollégáink munkájának teljes körű támogatása,
  • Tolmácsolás, fordítás,
  • Pénzkezelés,
  • Kapcsolattartás partnerekkel,

, Megbízóról:,

Egészség, szakértelem, modern technológia, komplex ellátás és emberközpontúság. Ezt nyújtja a Dentys fogászati rendelője. Bennük megtalálja hosszú távú fogászati partnerét a száj és fogászati problémák megelőzésében, szakszerű és fájdalommentes kezelésében és egészségének megóvásában! Szakértelmükkel és orvosi elhivatottságukkal Önért dolgoznak! Fogászati, parodontológiai, száj és arcesztétikai kezeléseiket megelőzően részletes állapotfelmérést végeznek majd a felmerülő problémákra részletes, többlépcsős tervet dolgoznak ki. Különböző alternatívákat dolgoznak ki, melyek igazodnak az igényeihez, válassza bármelyiket is, szájának és fogainak egészsége garantált.

Amit kínálunk:

  • kellemes, nyugodt és igényes munkakörnyezet,
  • biztos, stabil munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • változatos és érdekes feladatok,
  • csúcsminőségű eszközök és berendezések,
  • versenyképes jövedelem, ,
  • Amennyiben szeretnél egy európai színvonalú fogászati centrumban tudásodat kamatoztatni, megbízható, igényes eszközökkel dolgozni, egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni jelentkezz hozzánk!

Munkavégzés helye:

Győr

Győr