Recepciós (Páciens koordinátor) (Budapest)

A Hair Aesthetic Clinic már több, mint 10 éve fontos szereplője Budapesten az orvos-esztétikai piacnak. Fő profilunk, a hajátültetés és a hajmegtartó kezelések mellett, lézeres kezeléseket, valamint ambuláns esztétikai beavatkozásokat végzünk, világviszonylatban is egyedülálló eszközparkkal.

Csapatunkba munkatársat keresünk, PÁCIENS KOORDINÁTOR munkakörbe.

TÉGED KERESÜNK csapatunkba amennyiben

  • Megbízható, kedves és empatikus személyiség vagy
  • Pácinesközpontú gondolkodásmód, precíz munkavégzés és igényes megjelenés jellemez
  • Minimum társalgási szinten kommunikálsz angol nyelven
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi)
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Önállóan és csapatjátékosként is megállod a helyed

Amiben SZÁMÍTUNK RÁD

  • Napi kapcsolattartás a páciensekkel személyesen és telefonon egyaránt
  • Bejövő hívások fogadása, email kommunikáció
  • Orvosi rendelések, műtétek precíz megszervezése, időpontok/kezelések beosztása
  • Adminisztrációs feladatok
  • Számlázás
  • Bevételi pénztár kezelése

Előnyt jelent

  • Magánegészségügyben, fogászati területen szerzett recepciós vagy asszisztensi tapasztalat
  • Marketing szemlélet
  • Második idegen nyelv ismerete

Amit NYÚJTUNK NEKED

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Elegáns, igényes munkakörnyezet

Budapest