Recruiter – Bécsi munkavégzéssel (Ausztria)

– Bécsi munkavégzéssel

A hirdetés már lejárt!

Év elején indult bécsi irodánk bővülésére keressük lelkes és tapasztalt kollégánkat, akinek a vérében van az ügyfélkapcsolattartás, de a jelöltjeiről sem feledkezik meg soha! Amennyiben érdekel a nemzetközi recruitment és emellett még az angol és német nyelvtudásod is kiváló, várjuk jelentkezésedet!

Munkavégzés helye:

Bécs, Ausztria

Feladataid:
  • Teljes körű toborzási projektek menedzselése az álláshirdetések megfogalmazásától a pozíció lezárásáig
  • Folyamatos kapcsolattartás partnereinkkel, tanácsadói szemlélet kialakítása és kamatoztatása
  • Toborzási felületek hatékony és kreatív alkalmazása
  • Pozitív ügyfél- és jelöltélmény biztosítása
  • Adminisztráció pontos vezetése a teljes toborzási folyamat során
  • Osztrák munkaerőpiac változásainak folyamatos nyomonkövetése
  • Cég képviselete külsős eseményeken
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló angol és ideális esetben anyanyelvi német nyelvtudás!
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat toborzás-kiválasztásban
  • Osztrák munkaerőpiac ismerete előnyt jelent!
  • Rugalmasság, kiváló kommunikációs készségek
  • Proaktivitás, kreatív megoldások folyamatos keresése
Amit nyújtani tudunk:
  • Egyedülálló szakmai kihívások
  • Lehetőség új folyamatok felépítésében a kezdetektől fogva
  • Támogató, barátságos és nyitott környezet
  • Átlagon felüli bérezés