Recruitment Branch Manager (Budapest és Nyugat-Magyarország) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Jó pár éve munkaerő kölcsönzés és közvetítés területén dolgozol? Vezettél már legalább 5 fős csapatot valamint ügyfelekkel történő kapcsolattartásban is jártas vagy? Szeretnél Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál dolgozni?

Ha igen, akkor csatlakozz hozzánk!

Recruitment Branch Manager (Budapest és Nyugat-Magyarország)

Feladatok

A Recruitment Branch Manager pozícióban a következő feladatok várnak:

- Fizikai és gyártó területen lévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, új együttműködések kialakítása, jelenlegi együttműködések tovább fejlesztése
- Ajánlatok, tender-anyagok előkészítése, monitorozása
- A budapesti és tatabányai irodában rád bízott csapat vezetése, tevékenységük optimalizálása
- Csapattagok szakmai támogatása, közös célok kijelölése
- Randstad képviselete üzleti rendezvényeken
- Együttműködés a cég többi csapatával
- Előző pontokhoz köthető adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények

Fontos, hogy rendelkezz:
- Munkaerő toborzásban, kölcsönzésben szerzett vezetői tapasztalattal (legalább 5 fős csapat vezetése)
- Kiváló, aktív angol nyelvismerettel
- Felsőfokú végzettséggel
- Energikus, eredmény-orientált és proaktív személyiséggel
- B kategóriás jogosítvánnyal

Te vagy számunkra az ideális ember, ha az alábbiak jellemeznek:
- Pörgős személyiség, aki mindig megtalálja a legjobb megoldást
- Beszéli az ügyfelek nyelvét, igényeiket könnyen megérti
- Csapatban gondolkodik
- Nyitott különböző szervezeti kultúrák és felépítések megismerésére

Amit kínálunk

Mit nyújt Neked a Randstad és a lehetőség:

- A toborzás-kiválasztás egyik piacvezető cége vagyunk mind hazai, mind világszinten, így széles network-ödet még tovább bővítheted
- Nagy, akár nemzetközi projektek tevékeny részese lehetsz
- Izgalmas munkakör, inspiráló kollégákkal és olyan ügyfelekkel, akikkel büszkeség együtt dolgozni
- Vonzó juttatási csomag (céges autó, cafeteria, bónusz, extra szabadnapok)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest