Recruitment specialista (heti 20 óra részmunkaidő) (Budapest)

(RI-7005)

Megbízónk

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk kollégát toborzás-kiválasztási feladatok ellátására

Pozíció

Recruitment specialista (heti 20 óra részmunkaidő)
(RI-7005)

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű támogatása (fizikai területre történő toborzás);
  • Álláshirdetések megszerkesztése;
  • Toborzási csatornák aktív használata, jelöltek önálló megtalálása;
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása;
  • Jelöltekkel történő kapcsolattartás, visszajelzés, felvételek adminisztrálása.

Elvárások

  • Toborzás-kiválasztásban szerezett legalább 1-2 év tapasztalat;
  • Fizikai területre történő toborzásban szerzett tapasztalat;
  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent);
  • Heti 20 óra részmunkaidőben történő munkavégzés (rugalmas időbeosztás).

Munkavégzés helye

  • Budapest
Budapest