Recruitment Team Leader (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

A Prohuman Professional egy friss, modern szemlélettel rendelkező munkaerőközvetítő és fejvadász ügynökség, a Prohuman piacvezető HR szolgáltató vállalat szárnyai alatt. Legfőbb célunk, hogy egyedülálló szolgáltatást nyújtsunk partnereinknek. Nemcsak ügyfélközpontú hozzáállásunkkal emelkedünk ki a többi munkaerő közvetítő cég közül, hanem azzal is, hogy olyan megoldásokkal szolgálunk mind a jelöltek, mind az ügyfelek számára, amelyek valódi tanácsadói, szakértői véleményt közvetítenek. Folyamatosan épülő, bővülő fejvadász csapatunkba keresünk legalább 3-5 éves recruitment tapasztalattal olyan munkatársat, aki nagyobb szabadságra, önállóságra és önmegvalósításra vágyik. Elsősorban olyan senior recruiter kollégák jelentkezését várjuk, akik kifejezetten csapatvezetésben még nem, de nagyobb projektek koordinációja kapcsán már szereztek tapasztalatot, működtek együtt több tanácsadóval, végeztek ügyfélkapcsolattartást és éreznek affinitást egy Team Leader pozíció betöltéséhez.

Recruitment Team Leader

Feladatok

  • Kiemelt partnerekkel történő kapcsolattartás és ügyfélkoordináció
  • Recruitment tanácsadókból és Sourcing Recruiterekből álló csapat munkájának menedzselése
  • Újonnan érkező kollégák mentorálása, betanítása, a beilleszkedésben segítségnyújtás, motiválás
  • Csapattagok munkájának rendszeres teljesítményértékelése, erről riportok készítése a vezetés számára
  • Kulcs ügyfeleknél meglévő, kiemelt pozíciók kezelése, azokra történő interjúztatás
  • Belső folyamatok fejlesztése önálló javaslatokkal
  • Szakmai rendezvényeken, workshopokon, konferenciákon való aktív részvétel és a csapattagok bevonása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • Legalább 3-5 éves recruitment ügynökségnél szerzett tanácsadói tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás – ne okozzon problémát egy külföldi partnerrel egyeztetni
  • Ügyfélkapcsolattartásban, üzletfejlesztésben, szerződések összeállításában szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és koordinációs készség, eredményorientált attitűd, önállóság és érettség és vezetői affinitás

Amit kínálunk

  • Önállóságot, saját ötleteket értékelő és támogató vezetés
  • Nagy recruitment szakmai tudással és gyakorlattal rendelkező menedzsment
  • 300+ fős vállalat, amely piacvezető Magyarországon a HR szolgáltatások területén
  • Lehetőség, hogy beleláss egyéb HR szolgáltatások módszertanába
  • Saját fejlesztésű recruitment CRM rendszer, amely finomításában az egész csapat részt vehet
  • Kimondottan humoros, barátságos hangulatú csapat, ahol támogatjuk egymás munkáját és ösztönözzük egymást a sikerek elérése érdekében
  • Teljesen megújuló, modern irodaház
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség (laptop, telefon, távolról elérhető, modern rendszerek)

Munkavégzés helye

Budapest

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest