Recruitment Trainee/ HR Gyakornok (Budapest)

A Randstad Hungary Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cége, a Randstad csoport tagja, mely 50 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.

A világ vezető HR tanácsadó cége keresi Sales/Marketing/HR csapatába idegen nyelveken jól beszélő GYAKORNOKÁT !

Gyakornokként bepillantást nyerhetsz a fejvadászat és a munkaerő közvetítés rejtelmeibe, megismerheted a magyar munkaerőpiacot, és elindíthatod a karrieredet!

Recruitment Trainee/ HR Gyakornok

Feladatok

  • Szoros együttműködés tapasztalt tanácsadóinkkal
  • Önéletrajzok szűrése saját rendszerben és állásportálokon
  • Telefonos előszűrés
  • Nyelvi szint ellenőrzés
  • Pozíció- és cégprofilok megismerése
  • Álláshirdetések szerkesztése
  • Interjúszervezés
  • Adminisztratív feladatok

Követelmények

  • Legyen nappali hallgatói jogviszonyod minimum 1 évig, mert hosszútávra tervezünk veled
  • Beszélj magabiztosan ANGOLUL, még egy nyelv folyékony ismerete előny
  • Legyél talpraesett, és gyors! Sok feladatod lesz, tudnod kell hatékonyan priorizálni!
  • Tudj koncentrálni hosszabb időn keresztül is! Az önéletrajzok szűrése monotonná tud válni, ilyenkor kulcsfontosságú a pontosság és a figyelem!
  • Érdekeljen a HR terület!

Amit kínálunk

  • Nálunk rugalmasan oszthatod be az idődet! (Minimum 20 óra munkavégzés/hét)
  • Mi versenyképes gyakornoki fizetéssel háláljuk meg a munkádat!
  • Hozzánk könnyen eljutsz, irodánk jól megközelíthető, jól felszerelt, és stílusos!
  • Velünk jól fogod érezni magad, egy fiatalos csapat megbecsült tagja lehetsz!
  • Tőlünk komoly és felelősségteljes feladatokat fogsz kapni, ha kávéfőző/fénymásoló gyakornokságot keresel, nem nálunk a helyed!
  • Nekünk az az érdekünk, hogy a legtöbbet kihozzuk a gyakorlati időszakodból, és hogy ez a lehető legizgalmasabban és legtevékenyebben teljen!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest