Regionális műszaki termékfelelős (Budapest)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

REGIONÁLIS MŰSZAKI TERMÉKFELELŐS

(13-9096)

pozícióba.

Feladatok

  • Szlovákia és Magyarország területén 3 üzem folyamatos látogatása,
  • Az üzemlátogatás során a karbantartó és műszerész kollégákkal való egyeztetés, műszaki problémáikra megoldások
    felkínálása,
  • Üzletkötőkkel, ajánlatkészítő mérnökökkel való szoros együttműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Aktív szlovák és angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér,
  • Kiemelkedő fizetés,
  • Céges autó magánhasználatra is

A munkavégzés helye

Észak-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9096”-os referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest