Régióvezető (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója, a Prohumán 2004 Kft. innovatív megoldásaival az országban betöltött meghatározó szerepét a piacismeretének, magasan képzett szakértői csapatának és elégedett Partnereinek köszönheti. Célunk, hogy minél több álláskeresőnek találjunk munkalehetőséget, valamint a vállalatok számára - teljes körű HR szolgáltatásunk keretében - maximális támogatást biztosítsunk. Ezen komplex szolgálgatási portfólióval rendelkező cég új üzletágába keresi önálló munkavégzési igényű, igazi (!) szakmai kihívásoktól vezérelt, új gondolatokat és üzleti ötleteket megvalósítani tudó új csapattagját:

Régióvezető

Feladatok

  • Iroda napi feladatainak, folyamatainak irányítása, szervezése, operatív folyamatok tervezése, fejlesztése
  • Részvétel az iroda rövid és középtávú terveinek elkészítésében
  • Ügyféltől érkező munkaerő igények egyeztetése, árajánlat, keresztszerződés készítése
  • Toborzási feladatok koordinálása a tanácsadók bevonásával
  • Havi zárás és elszámolások támogatása, felügyelete, havi számlázásban való részvétel
  • Hónap közben aktuális munkaügyi kérdések, problémák munkaügyi vezetővel vagy bérszámfejtővel történő egyeztetése
  • Aktív kapcsolattartás a cég többi irodavezetőjével és a társosztályokkal

Elvárások

  • 5+ év régióvezetői/HR vezetői tapasztalat
  • Kisebb vagy közepes cégnél munkaügyi vagy személyzeti vezetői/csoportvezető tapasztalat
  • Erős people management
  • Napra kész munkaügyi ismeretek
  • Precíz, proaktív, önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Ügyfél akvizíciós tevékenységben való jártasság
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hasonló-tanácsadói szférában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy inspiráló, innovatív üzleti és HR megoldásokat szállító országos hálózattal rendelkező közeg támogatása
  • A legnagyobb magyarországi HR szolgáltató által nyújtott biztonság
  • Releváns ötletek megvalósításának a szabadsága
  • Vonzó és motiváló juttatási csomag
  • Céges autó

Munkavégzés helye

Magyarország

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán