Rendezvényszervező (Budapest)

Tapasztalat Ön rendezvényszervezésben? Szeretne egy fiatalos, támogató légkörű munkahelyet?

Magyarország egyik jól működő, országos műszaki egyesülete konferenciái szervezéshez keres gyakorlattal rendelkező

Rendezvényszervezőt

Főbb feladatok:

  • Szakmai konferenciák szervezése
  • Szakami RoadShowk szervezése
  • Saját szervezeti rendezvény szervezés

Kit keresünk?

Olyan rendezvényszervezőt keresünk, aki

  • Minimum 3 éves, ellenőrizhető rendezvényszervezői vagy konferenciaszervezés tapasztalattal rendelkezik, és jó szervező.
  • Legalább középfokú végzettsége van.
  • Eredménycentrikusan és hatékonyan dolgozik.
  • Dinamikus, közel áll hozzá a konferencia helyszíni és az irodai munka is.
  • Jól tud csapatban dolgozni, és vidám.
  • Magas szinten használja a Word-öt és az Excelt (ellenőrizzük).
  • A konferenciákat angolul is meg tudja szervezni.
  • B kategóriás jogosítványa és vezetői gyakorlata van.
  • Hosszútávon gondolkodik.
  • Előnyt jelent: Tízujjas gépírástudás, felsőfokú végzettség.

Mit adunk cserébe?

  • Kiváló csapatot és nagyon jó munkahelyi légkört.
  • Rugalmasságot.
  • Szakmai kihívásokat.
  • Versenyképes, 100%-ban bejelentett fizetést és juttatáscsomagot.
  • Biztos hátteret, hosszútávú munkalehetőséget.

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott önéletrajzát, motivációslevelét jövedelemigény megjelölésével küldje a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással. Minden jelentkezőnek válaszolunk.

rendezvényszervező, rendezvényszervezés, rendezvény, konferenciaszervező, konferencia szervezés, konferencia, szervezés, irodai munka ha lehetséges.

Budapest