Rendszergazda (Budapest)

(AG)

1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

RENDSZERGAZDA

munkakörbe

Elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú szakképzettség
  • Legalább 3 év szerver üzemeltetési tapasztalat (Windows, Unix és Linux)
  • Virtualizációs technológiák üzemeltetésében szerzett tapasztalat (első sorban VMWare)
  • Hálózati ismeretek
  • Windows 7/10 ismeretek
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás
Előnyök:
  • SAN üzemeltetési tapasztalat
  • Veeam backup sw üzemeltetési tapasztalat
  • Oracle, MsSql ismeretek
  • Exchange üzemeltetési tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Fiatal csapat,
  • Oktatási lehetőség,
  • Kedvező munkakörülmények,
  • Versenyképes fizetés
Pozíció területe(i):
  • Pályakezdő / Szakmai Gyakorlat
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalatot igénylő munkakörök
  • IT / Telekommunikáció
  • Üzemeltető / Rendszergazda
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Budapest