Rendszergazda (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti cégcsoport rendszergazdát keres az alábbiak szerint:

Feladatok

  • A cégcsoporthoz tartozó vállalatok munkaállomásainak (Windows, Ubuntu, OS X) üzemeltetése, karbantartása 2 műszakban
  • A munkaállomások policy szerinti telepítése, a policy karbantartása
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása
  • Helpdesk
  • Eszköz- és szoftver menedzsment
  • Irodai alkalmazások támogatása
  • BYOD eszközök támogatása
  • Mobil eszközök (Android, IOS, Windows) támogatása VOIP telefonok karbantartása, konfigurálása
  • Nyomtatók üzemeltetése
  • Kimutatások készítése, belső adatszolgáltatás

Elvárások

  • Windows, Ubuntu, OS X, Android, IOS operációs rendszerek készségszintű ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • PC/laptop hardver ismeret
  • Pozitív, megoldás centrikus gondolkodás
  • Problémafelismerő és –megoldó képesség
  • Stressztűrés
  • Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk

  • Fizetés megegyezés szerint
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Könnyen megközelíthető munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Fényképes önéletrajzát várjuk.

Budapest