Rendszergazda (Szeged)

Szegedi élelmiszeripari cég rendszergazdát keres az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Windows- laptopok folyamatos működésének biztosítása
  • Számítógépek hardveres és szoftveres felügyelete
  • Hálózatra csatlakozó eszközök hibaelhárítása
  • Teljes körű jogosultságkezelés (ügyviteli rendszer, Google-szolgáltatások)
  • IT rendszerrel kapcsolatos napi ad-hoc kérések kiszolgálása
  • Irodai adminisztrációs folyamatok optimalizálása
  • Közösségi média, online reklámfiókok adminisztrációja
  • Grafikai anyagok alapszintű szerkesztése
  • Ügyviteli rendszerrel kapcsolatos fejlesztők és felhasználók közti kommunikáció

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú szakképzettség
  • Hálózati ismeretek
  • Windows 7/10 ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Photoshop tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Fiatal csapat
  • Flexibilis munkaidő
  • Kedvező munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • 6771 Szeged-Szőreg, Palackozó utca 25

Szeged