Rendszergazda / IT Helpdesk (Dunaújváros)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Rendszergazda / IT Helpdesk

Feladatok

  • Help Desk-en keresztül nyújtott felhasználói támogatás;
  • Bejövő hívások és felhasználók Help Desk applikációba való beléptetése és folyamatban lévő tevékenységek frissítése prioritásuk szerint,
  • Technikai támogatás nyújtása;
  • Asset Management követése és fejlesztése;
  • Számítógépek építése és újjáépítése beleértve a szoftver csomagok telepítése;
  • Telepítések asszisztálása, hibakeresések és hardverszintű karbantartási munkálatok, mely magában foglalja a kábelezést, nyomtatók, konferenciatermi számítógépek, videóeszközök, szkennerek és kétirányú rádiós kommunikációt ellátó eszközöket;
  • Elvártak szerinti adatelemzés és projekt management;
  • Munkautasítások fejlesztése és naprakészen tartása;
  • Személyes munkaterület és 5S hatékonyságának megszervezése és szinten tartása;
  • Projektek elkészítése határidőn belül, IT vezetőségnek a projektekhez kapcsolódó frissítések jelentése, Help Desk használata és hibaelhárítás.

Elvárások

  • Középfokú végzettség + szakmai tapasztalat VAGY IT területen folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok;
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás;
  • Néhány éves hasonló területen szerzett releváns tapasztalat;
  • Kiváló MS Office ismeretek;
  • Csapatjátékos;
  • Problémamegoldó gondolkodás;
  • Eredmény orientált hozzáállás.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Összetartó, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye

  • Dunaújváros

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: + 36 30 294 5850 (Doros Anna)

Dunaújváros