Rendszergazda/Rendszeradminisztrátor (ag) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk, egy vállalatok számára IT szolgáltatásokat nyújtó, a piacon 20 éve sikerrel működő informatikai támogató cég számára keresünk

RENDSZERGAZDA/RENDSZERADMINISZTRÁTOR

kollégát.

Főbb feladatok:

  • Szoftver és hardver támogatás a cég ügyfeleinél
  • Új informatikai rendszerek kiépítése
  • Már működő rendszerek karbantartása és fejlesztése
  • Hardverek telepítése, konfigurálása, karbantartása (Asztali gépek, laptopok, nyomtatók, routerek, tűzfalak esetében)
  • Helyszíni, távoli, illetve telefonos támogatás
  • Napi adminisztrációs tevékenység

Szükséges szakmai és személyes készségek:

  • Legalább 5 éves tapasztalat végfelhasználói támogatásban
  • Informatikai végzettség
  • Microsoft Windows operációs rendszerben szerzett tudás és tapasztalat
  • WAN / LAN ismeret
  • Szolgáltatásközpontú beállítottság
  • Természetből adódó szakmai kíváncsiság, eredményorientáltság
  • Felelősségtudatosság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit megrendelőnk kínál:

  • Kihívásokkal teli munkanapok nemzetközi környezetben
  • Szakmai fejlődés és tapasztalat szerzésének lehetősége egy modern megoldásokat követő cégnél
  • Önálló munkavégzést és kezdeményezést támogató munkahely
  • Vidám, csapatszellemű, segítőkész kollégák

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szükségünk van informatikai szakértelmedre új és már működő, elsősorban Windows rendszerek üzemeltetésénél.

Amennyiben szeretnél a csapat része lenni, küld el nekünk jelentkezésedet minél előbb!

Budapest