Rendszermérnök (Budapest)

Kiterjedt nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, hardver- és szoftvertermékek fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát.
Az új rendszermérnök feladata koordinálni a gyártás és fejlesztés között, kezelni a termék specifikus változtatásokat, közreműködni a sorozatgyártás bevezetésében.

Rendszermérnök

Feladatok

  • Projektek figyelemmel kísérése elejétől a végéig
  • Rendszer szintű termékanalízisek elvégzése, az eredmények dokumentálása
  • Követelménydokumentáció kezelése
  • Mérési környezet fejlesztése, dokumentálása
  • Együttműködés a tervező csoportokkal

Követelmények

  • MSC szintű villamos-, rendszer- vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki angol nyelvtudás
  • Tapasztalat elektronikai/mechatronikai termékanalízisben
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Kreatív munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Biztos jövedelem, juttatási csomag
  • Vezető high-end technológiák alkalmazása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest