Rendszermérnök – szoftvertechnológia-B37MSrszm (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Rendszermérnök – szoftvertechnológia

A magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora keres kiváló szakemberei körébe további kollégát Rendszermérnök pozícióba, alkalmazás integráció területre.

Pozíció azonosító: B37MSrszm

Feladatok

  • Tervdokumentáció magas szakmai színvonalú és önálló készítése (rendszerterv, migrációs terv, implementációs terv, ITIL, MOF)
  • A megtervezett rendszerek telepítése, testreszabása, finomhangolása
  • Kereskedelmi oldal szakmai támogatása
  • Üzemeltetői oktatás tartása
  • Munkanyilvántartás folyamatos vezetése

Elvárások

  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • Projekt jellegű munkatapasztalat
  • MCSE minősítés
  • Gyártói vizsgaminősítés ( MS, vmWare, Veeam, vagy HP)
  • Feladatorientált személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Felelősségtudat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Az alábbi szakterületek valamelyikének ismerete:
  • Szerverkörnyezet (Linux, Microsoft)
  • Virtualizáció (Citrix, vmWare, Hyperv)
  • Biztonsági megoldások (Vírusvédelem, Mentés, Patch management)
  • Hálózati megoldások (VPN, Tűzfal, IDS/IPS)
  • Egyéb technológiák, (IoT, Video/audio konferencia, telefonközpont)

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési lehetőségek
  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió értékesítése
  • Kézzelfogható célokért folytatott munka

Munkavégzés helye

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest