Rendszermérnök, virtualizációs szakértő (Budapest)

Budapest

2010-ben alakult, magyar tulajdonban levő informatikai szolgáltató és tanácsadó vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Rendszermérnök, virtualizációs szakértő

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezik,
  • Képes műszaki dokumentáció írására,
  • Hatékonyan kommunikál az ügyfelekkel,
  • Nyitott az új kihívásokra, új szakmai tudásanyag elsajátítására,
  • Érvényes B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • Képesség strukturált gondolkodásra,
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik

Előnyt jelent:

  • Szerver, desktop és alkalmazás virtualizációs technológiák (VMware és opcionálisan Citrix), készség szintű ismerete.
  • Ez magában foglalja az ilyen környezetekkel kapcsolatos, architektúrális tervezési feladatok ellátását, telepítések elvégzését és jó probléma megoldó, képességet a különböző hibakezelési folyamatok során.,
  • Hálózatos infrastruktúrával kapcsolatos technológiákkal (Cisco és/vagy Aruba) kapcsolatos, kompetenciák, alapvető koncepcionális tervezési és konfigurációs feladatok ellátása.,
  • Határvédelem (Fortinet, pfSense) illetve alapvető biztonságtechnikai megoldások (PKI), készség szintű ismerete.,
  • Fenti környezetekkel kapcsolatos infrastruktúra elemek (tárolórendszerek, mentési, megoldások, rendszerfelügyelet, stb.) ismerete, az ezen területekkel foglakozó kollégákkal, történő együttműködés érdekében.,
  • 3-5 év szakmai tapasztalat,
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Feladatok:

  • Olyan IT támogató szakembert keresünk, aki szakterületén a napi üzemeltetési feladatokon túl képes a, rendszerek telepítésére, frissítésére és testre szabására.
  • Folyamatosan képezi magát az adott témában, és kapcsolódó témakörökben.
  • Nyitott, kommunikatív, hajlandó és képes az ügyfél központú szemléletet, elsajátítására.,

, Megbízóról:,

2010-ben alakult, magyar tulajdonban levő informatikai szolgáltató és tanácsadó vállalkozás, elsősorban nagyvállalati informatikai környezetek tervezésével, kialakításával és támogatásával foglalkozik., Alapvető tevékenységi körünk olyan megoldások kidolgozása és a szükséges rendszerintegrációs tevékenységek elvégzése, amelyek lehetővé teszik Ügyfeleink számára az infokommunikációs eszközök hatékony és biztonságos használatát., Kis létszámú, fiatalos informatikai szakmérnök csapatunk körébe keresünk új kollégát.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, rugalmas csapat,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál,
  • Juttatási csomag,
  • Budapesti munkavégzés,
  • Olyan szakismeretek elsajátítása, melyre autodidakta módon nincs lehetőség,
  • Mobiltelefon, szakmai tréningek

Budapest