Rendszerszervező (Budapest)

Feladatok:

  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • igényfelmérés, rendszerműködési elvek meghatározása,
  • követelmény- és programspecifikáció készítése
  • fejlesztési folyamat támogatása
  • rendszerek bevezetésében való részvétel (felhasználói tesztek, oktatások)
Elvárások:
  • logikai rendszerterv készítésében való jártasság
  • programspecifikációid részletesek, jól értelmezhetőek legyenek
  • A fejlesztési folyamatot támogató eszközök ismerete
  • min. 2-3 éves releváns tapasztalat
  • SQL ismeret
Előnyt jelent:
  • Issue tracking rendszer ismerete
  • PL/SQL tudás
  • UML, Enterprise Arcihtect ismeret
  • JAVA-ban való gyakorlat
Amit kínálnak:
  • Szakmai képzések
  • Éles alkalmazások létrehozásában való részvétel, melynek során egyedi megoldásokkal dolgozhatsz
  • Befogadó közösség
  • Jó hangulatú iroda a 2. kerületben
  • Belső irodai környezet megválasztása (open office vagy 3-4 fős kisebb szobák)
  • Rekreációs lehetőségek (sportolási lehetőségek, irodai masszázs, házi versenyek)

Budapest