Rendszerszervező(Számvitel) (Budapest)

(KFA17)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

RENDSZERSZERVEZŐ (SZÁMVITEL)

Feladatok:

  • A Fejlesztési vezető és a kijelölt szakmai vezető irányítása mellett, megrendelő hitelszámla vezetési rendszereihez köthető implementációs projektekben:
  • Az üzleti igények egyeztetése és megértése, üzleti és műszaki követelmény specifikációk elkészítése
  • A Megrendelő rendszereit érintő változások, fejlesztések tervezése
  • Folyamat és minőség javító javaslatok készítése és ismertetése a Megrendelő területek felé
  • Együttműködés a fejlesztőkkel
  • A logikai szintű rendszertervi dokumentációk kidolgozása, ellenőrzése, véleményezése
  • Teszttervek elkészítése és együttműködés a tesztelőkkel
  • Részvétel belső és végfelhasználói oktatásokban

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és / vagy gazdasági végzettség
  • Számviteli, kontrolling területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás
  • Eredményorientált működés
  • Magas fokú problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Jó prezentációs készség
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Hatékony együttműködés csapatmunkában
  • Önálló tanulási igény és képesség
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Érdekérvényesítő személyiség

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Könyvvizsgálatban szerzett tapasztalat, esetleg könyvvizsgálói képesítés
  • Nemzetközi (IFRS) és magyar számviteli szabályos ismerete
  • Pénzügyi szektorban végrehajtott szoftverfejlesztési projektekben szerzett rendszerszervezői tapasztalat
  • Hiteltermék fejlesztési vagy kockázatkezelési tapasztalat
  • Folyamatszervezési tapasztalat
  • Jelentés szolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési, tervezésii módszertan ismerete (UML és/vagy BPMN)
  • Tervező eszköz, folyamatábrázoló eszköz használatában szerzett tapasztalat (Aris, Visio, vagy hasonló)
  • Alapszintű adatbázis ismeret, SQL lekérdezés írás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív, modern környezet
  • Stabilitás

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldje el angol nyelvű önéletrajzát!

Budapest