Repülőtéri védelmi ellenőr (Budapest)

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Alap szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren és szeretnél versenyképesen keresni (alapbér: br. 320.000Ft +műszakpótlék+ negyedéves bónusz: br. 80.000Ft)? Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk VÉDELMI ELLENŐRnek!

Repülőtéri védelmi ellenőr

Feladatok

- A repülőtér területére belépő személyzet, utasok és a csomagok ellenőrzése
- A biztonsági területre és légi közlekedésre veszélyes tárgyak, eszközök és anyagok kiszűrése és ezek bekerülésének megakadályozása
- Minden gyanús vagy feltűnő személy és tárgy ellenőrzése

Követelmények

- Érettségi
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása napi 8 órában
- Büntetlen előélet
- Pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
- Kiváló figyelem-koncentrációs, együttműködési és kommunikációs készségek

Amit kínálunk

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Folyamatos képzések
- Versenyképes jövedelem (alapbér: br. 320.000Ft +műszakpótlék+ negyedéves bónusz: br. 80.000Ft)
- munkakezdés előtt 6 hetes tréning, amelyre fizetés is jár

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest