Researcher (Budapest)

Researcher

Számunkra soha nem az volt a cél, hogy a legnagyobbak legyünk - sokkal inkább az, hogy a legjobbak legyünk, és hogy amit teszünk, helyesen tegyük.' (William Russel Kelly)

A Kelly Services Hungary Kft. saját csapatába

Researcher / Sourcer (Professional / Technical)
munkatársat keresünk.

Téged keresünk, ha rendelkezel a következőkkel:

  • Felsőfokú végzettség (előny)
  • Releváns tapasztalat munkaerő toborzásban
  • Önálló, kreatív, céltudatos, kitartó hozzáállás
  • Kiemelkedő módon kommunikálsz telefonon és személyesen
  • Ideálisan középszintű angolnyelv-tudás
ugyanakkor hosszú távban gondolkodsz és szeretnél a HR toborzás területen szakmailag fejlődni

A feladatok:
Kiválasztási projektekben a releváns piaci szegmensek feltérképezése, elérhető jelöltek felkutatása, előszűrése
azaz:
  • Belső és külső jelölt adatbázisok szűrése
  • Telefonos kapcsolatfelvétel és előszűrés magyar és külföldi álláskeresőkkel
  • Álláskeresői és szakmai közösségi oldalak aktív, mindennapi használata
  • A jelölt adatbázis karbantartása és folyamatos frissítése, jelölt adminisztráció

Ajánlatunk:
  • Felelősségteljes kihívás egy multinacionális HR tanácsadó cégnél
  • Fejlődési lehetőség, világos tiszta karrierút
  • Modern, központi munkahely
  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, Kálvin tér

Budapest