Researcher - Frissen végzősök figyelem!!! (Magyarország)

[FC-R13]

Researcher - Frissen végzősök figyelem!!!

Megbízónk

Az idén 20 éves Focus Consulting jelentős és elismert szereplője a hazai személyzeti tanácsadás, munkaerő-közvetítés és munkaerő-kölcsönzés piacának. Csapatunk magas szintű és sokéves szakmai tapasztalattal rendelkező piackutatókból és tanácsadókból áll, akik mind hisznek abban, hogy minden szervezetben a munkavállalók jelentik a legfontosabb értéket. Fontos számunkra a folyamatos szakmai fejlődés, hogy Ügyfeleinket minél magasabb színvonalon tudjuk támogatni. Csapatunk bővítésére keresünk olyan új kollégát, aki számára szintén fontos az eredményorientált, pontos és precíz munkavégzés, aki fejlődőképes és nyitott személyiség, valamint érdeklődik a gazdaság összes területe iránt.

Feladatok

- HR Tanácsadókkal történő szoros együttműködés: keresési stratégia kialakítása
- Ügyfél igények pontos megértése, és az ideális jelölt profilozása
- Hirdetési és toborzási források használata
- Social és business media oldalak mindennapi használata, piackutatás során adatgyűjtés, sajtófigyelés
- Jelöltek előszűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon
- Telefonos mini interjúk megtartása
- Személyes interjúk szervezése
- Jelöltekkel való kapcsolattartás
- Toborzás-kiválasztási folyamatokhoz tartozó adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
- Álláshirdetések feladása, kezelése
- Interjúkon való részvételi lehetőség

Elvárások

- Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Érdeklődés a toborzás-kiválasztás területe iránt
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt és egy idegen nyelv középfokon
- Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
- Lelkes, pozitív személyiség
- Kiváló szervezési készség
- Igényes munkavégzés, fejlődési igény

Előny

- Gazdasági végzettség
- Külföldi munkatapasztalat

Egyéb

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Konferenciákon, tréningeken való részvételi lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Magyarország