Researcher / recruiter (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Budapesti irodánkba (V. kerület) az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

RESEARCHER / RECRUITER

Feladatok:

  • Kiválasztási projektek támogatása;
  • Álláshirdetések feladása saját honlapon és állásportálokon;
  • Jelöltek felkutatása adatbázisokból, direkt megkeresések különböző csatornákon keresztül (social media);
  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció, belső adatbázis kezelése;
  • Önéletrajzok előszűrése, nyelvi tesztelés;
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás;
  • Tanácsadók asszisztenciája, adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 1-3 éves fejvadászat, toborzás, recruitment területen szerzett tapasztalat előny;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Kitartó, teljesítményorientált hozzáállás;
  • Precíz, lelkiismeretes, dinamikus személyiség;
  • Kiváló kommunikációs képesség.

Munkavégzés helye: Budapest (V. kerület)

Budapest