Részmunkaidős Kiszállító (Budapest)

Van "B" kategóriás jogsid és szeretsz vezetni? Magabiztosan ülsz be egy nagyobb autóba is? Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni, akkor jó helyen jársz!

Részmunkaidős Kiszállító

Feladatok

  • A szállítások határidőre történő elvégzése Budapest területén
  • 3,5 tonnás gépjárművek vezetése napi szinten
  • Gépkocsi gondos vezetése, kezelése, szükséges tisztán tartása, menetokmány pontos, naprakész vezetése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Vezetési gyakorlat 3,5 tonnás autókon
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus

Előnyök

  • Azonnali munkakezdés
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • 4 vagy 6 órás műszak, illetve egyedi munkarend kialakításának lehetősége (heti 2-3 munkanap)
  • Versenyképes fizetés, jogtisztán bejelentett bér
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest