Részmunkaidős nyugdíjas pénzügyi asszisztens (Budapest)

Részmunkaidős nyugdíjas

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Részmunkaidős nyugdíjas pénzügyi asszisztens

Leírás

Ezúttal egy nemzetközileg elismert, gyógyszerforgalmazással foglalkozó partnercégünk számára keresünk nyudíjasokat pénzügyi asszisztens pozícióba.

Feladatok

  • Kontrolleri feladatok elvégzésének támogatása
  • Heti / havi riportok, elemzések segítése, elkészítése,előkészítő munkák elvégzése, elemzési feladatok ellátása
  • Jelentések készítése
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás, szakmai kifejezések magabiztos ismerete
  • Magbiztos Excel ismeret
  • Precizitás, monotonitástűrés, a határidők betartása
  • Adott hónap első 4 munkanapján és utolsó 2 munkanapján napi 6 órás munkavégzés
  • Multinacionális vállalatnál szereztek tapasztalat, preferáltan FMCG, gyógyszeripari szektorban, könyvelői, kontroller területen

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti 16 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500-2000 Ft/óra tapasztalattól függően
  • Rugalmas munkidő
  • Kultúrált munkakörnyezet

Előnyök

  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

  • Budapest XI.
Budapest