Részmunkaidős On-site HR Projektvezető (Budapest)

Prohumán

Budapesti központi irodánk bővítése céljából, munkaerő-kölcsönzési területre keresi munkatársát az alábbi pozícióba:

Részmunkaidős
On-site HR Projektvezető

Feladatok

  • Munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése (diák és kölcsönzött dolgozóké egyaránt)
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció határidőre történő ellátása
  • Bérszámfejtés előkészítése, adminisztrációja
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • Szoros együttműködés a bérszámfejtő, pénzügyi, valamint a toborzási csapattal
  • Napi kapcsolattartás a munkavállalókkal, illetve a partnerekkel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office alapos ismerete (különös tekintettel Excel)
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Inspiráló szakmai környezet, változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Támogató és megbízható szakmai környezet
  • Stabil vállalati háttér az ország legmeghatározóbb HR szolgáltató cégénél
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 6 órás munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest, XVI. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest