Rezidens mérnök (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Sikeres, már több évtizede a piacon lévő osztrák minőségügyi szolgáltató keres munkatársat győri telephelyére a következő pozícióba:

Rezidens mérnök

Feladatok

  • A kijelölt vevők minőségügyi támogatása a vevőjük telephelyén
  • Napi reklamációkról információ küldése a partnerek felé
  • Kapcsolattartás a vevő minőségügyi képviselőivel
  • Termékek szúrópróba ellenőrzése
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, azonnali intézkedések felügyelete
  • Aktív részvétel a telefonkonferenciákon vevői látogatásokon
  • Partneri látogatások előkészítése, támogatása
  • Minőségügyi mutatók (8D státusz, PPM) követése, vevők tájékoztatása
  • Jelentések készítése, partnerek rendszeres informálása

Elvárások

  • Felső- vagy középfokú végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Német, angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kapcsolattartó, kommunikációs és szervező készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Rugalmasság, dinamizmus

Amit kínálunk

  • Változatos munka
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőségek, külföldi betanulás
  • Lehetőség külföldi projektekben való részvételre
  • Határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye

Győr

Várjuk jelentkezését, kérjük küldje el pályázatában:

  • német, angol önéletrajzát,
  • német, angol motivációs levelét,
  • fizetési igényét

Győr