Robotspecialista (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Robotspecialista mérnököt veszprémi munkavégzésre.

Robotspecialista

Feladatok

  • Különböző ipari robotok szervizelése, felügyelete
  • Üzemeltetésben, karbantartásban részt vevő munkatársakkal folyamatos kapcsolattartás
  • Robotprogramok optimalizálása, karbantartása külső erőforrások bevonásával

Követelmények

  • Gépészmérnök / villamosmérnök felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • KUKA / FANUC / ABB / Mitsubishi robotok használatában szerzett jártasság
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sporttámogatás
  • Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Relokációs lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém