Roncsolásos vizsgáló - Karosszéraüzem (Győr)

Karrier az Audinál

Roncsolásos vizsgáló - Karosszéraüzem

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Másnak csakmunka. Nekünk szenvedély.

High-Tech munkakörnyezet, prémium termékek- munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra. Köszönhetően az izgalmas feladatkörnek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Karosszériaelemek darabolása, légkalapáccsal, illetve szalagfűrésszer, orrfűrésszel
  • Vizsgálati eredmények értékelése, dokumentálása
  • Vizsgálati tervek olvasása, értelmezése
  • Kapcsolattartás, együttműködés a termeléssel, laborral

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Szeret csapatban dolgozni
  • Analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Képes önálló munkavégzésre
  • Műszaki rajzokat ismeri
  • Karosszéria darabolásában szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Vállal többműszakos munkarendet

További információk
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA -nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDJ12630

A pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 9666 8888 -as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Bedők Fanni
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 4602

Győr