Rugalmas, alkalmi munka (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal IX. kerületi partnercégünk gyártó üzemébe keresünk diákokat rugalmas munkavégzéssel, kiemelt bérezés mellett!

Szeretnél pénzt keresni suli mellett?

Rajtad áll, hány munkaórát vállalsz, a versenyképes fizetés adott! Ezzel a pörgős, ám könnyű munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet.

Sok dolgod van hétközben?

Nem probléma! A beosztás rugalmas, így nem kell egész napokat és heteket a munkára szánni, elég akkor dolgoznod amikor ráérsz.

Rugalmas, alkalmi munka

Feladatok

  • Jógamatracok csomagolása, tekercselése, matricázása
  • Kisebb anyagmozgatási feladatok ellátása

Elvárások

  • Fontos, hogy nappali tagozatos vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezz
  • Ha úgy érzed, hogy képes vagy precíz, önálló és csapatban történő munkavégzésre, akkor ez a könnyű fizikai munka igazán neked való!

Munkaidő

  • Hetente minimum 2-3 nap vállalása rugalmas munkaidőben délutáni, vagy akár éjszakai órákban is!

Amit kínálunk

  • Rugalmas, órarendhez igazítható beosztás!
  • Bruttó 1300 - 1600 Ft/óra, műszakoktól függően
  • Fiatalos csapat, családias hangulat
  • Hozd a haverokat és dolgozzatok együtt!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest