Ruhabolti kisegítő a Park Centerben (Debrecen)

Mind-Diák Szövetkezet

A családi tulajdonban álló cég generációk óta fontos szerepet tölt be a megfizethető, de modern stílusú és a legújabb divatot képviselő ruházat értékesítésében.

Ruhabolti kisegítő a Park Centerben

Feladatok

  • a vásárlók kiszolgálása
  • ruhák vállfára pakolása, hajtogatása
  • áru kipakolása

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • kommunikatív, barátságos hozzáállás
  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • olyan diákok jelentkezését várjuk, akik iskola mellett is tudják vállalni a munkát

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkaidő

  • előre egyeztetett beosztás szerint, akár hétköznap, akár hétvégén, ráérésednek megfelelően

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen