Ruházati eladó - pénztáros (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Ruházati eladó - pénztáros

Feladatok

  • A vásárlók fogadása, informálása, kiszolgálása
  • A pénztárgép kezelése (nyitás-zárás, pénzkezelés, bizonylatkiállítás)
  • A textil osztály rendben tartása, feltöltése, a termékek ízléses kihelyezése
  • A próbafülkék, raktárak rendben tartása

Elvárások

  • Szereted a kereskedelmet,
  • Vevőorientált vagy, szívesen kommunikálsz a vásárlókkal,
  • Dinamikus a személyiséged, szívesen dolgozol csapatban,
  • Nem riadsz vissza a fizikai munkavégzéstől,
  • Társalgási szinten beszélsz angolul.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag és kiváló körülmények várnak,
  • Munkába járásodat 100%-ban támogatjuk,
  • Hosszú távon tervezünk veled, szakmai tudásodat nálunk bővítheted,
  • Nincs két egyforma kereskedelmi nap, ezért a kaland garantált!

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, küldd el fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!