Safety Engineer (EHS) (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Induló, nemzetközi gyártó vállalat részére keresünk az alábbi pozícióba 2 kollégát:

Safety VAGY Fire Protecion Engineer

Feladatok

  • Munka- és/vagy tűzvédelmi tevékenységek ellátása;
  • Az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés követelményeinek betartatása;
  • Részvétel az ISO 45001:2018 Munkahelyi Egészségvédelem és Biztonság Irányítási Rendszer bevezetésében, támogatásában, működtetésében;
  • Az induló gyár üzembe helyezésének ellenőrzése;
  • EHS oktatási anyagok kidolgozásában részvétel, oktatások megtartása;
  • EHS jogszabályok nyomon követése;
  • Kockázatértékelés készítésében részvétel;
  • Munkabalesetek kivizsgálásában részvétel és megelőző intézkedések hozása;
  • Munkautasítások elkészítése (csapatban);
  • A vállalat képviselete a hatóságok felé;
  • Riportolás az EHS Igazgató részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Releváns tapasztalat gyártó vállalatnál;
  • Munka- és/vagy tűzvédelmi végzettség (bármelyik megfelelő lehet);
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, egy új rendszer alkotásának a lehetősége.
  • Bejárástámogatás.
  • Jövőbe mutató termékek és stabilitás.

Előnyök

  • Senior tapasztalat, de juniorabb pályázók jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye

  • Komárom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Komárom