Sales and administrative specialist (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Sales and administrative specialist

Feladatok

  • A gyártóberendezések értékesítésének nyomon követése
  • Napi szintű kapcsolattartás a területi vezetővel, munkájának támogatása a meglévő japán ügyfelekkel való kapcsolatok fenntartásában
  • Az ajánlati csomagok, kalkulációk összeállítása, szerződések elkészítése
  • Pótalkatrészek és fogyóeszközök beszerzése
  • Számla reklamációk és egyéb reklamációk kezelése
  • Riportok készítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • B2B értékesítési tapasztalattal rendelkezel (gyártó szektor vagy autóipar előny)
  • Folyékonyan beszélsz angolul
  • Jó elemzőképességgel rendelkezel és precízen végzed munkádat
  • Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képesség jellemez

Amit kínálunk

  • Attraktív bércsomag: alapbér és cafetéria
  • Biztos, nemzetközi hátterű munkáltató
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XII. kerület

Jelentkezz a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest