Marketing asszisztens sales területen (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Presto-Pilot Kft. évek óta foglalkozik biotermékek importjával és nagykereskedelmével.Bio élelmiszerek, natúrkozmetikumok, testápolási termékek, valamint öko háztatási tisztítószerek ( Dr. Organic, Logona, Khadi, Sante, Neobio, Dr.Konopka, Organic Shop, Natura Siberica, Oma Gertrude, Farfalla, Almawin, Klar) teljes választékát kínálják az egészség és környezettudatos fogyasztók számára.

Marketing asszisztens sales területen

Feladatok

  • Értékesítési célok megvalósítása
  • Marketing csapat támogatása
  • Termékek belistázása és piacra vezetése
  • Márkák/kereskedelmi partnerek teljesítményének nyomon követése/riportolása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabizto MS Office ismeret
  • Megbízhatóság, csapatszellem, precizitás
  • A pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 09-17 óra között heti 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1300 Ft/óra
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Rugalmas, órarendhez igazítható munkaidő
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest