Sales asszisztens/jogi asszisztens (Budapest)

Üzletközpont üzemeltetésével foglalkozó partnerünk csapatának bővítésére keresünk Sales asszisztens/Jogi asszisztens kollégát Budapestre (XV. kerület).

Sales asszisztens/jogi asszisztens

Feladatok

  • Jogászok által készített standard bérleti szerződések kitöltése, szerkesztése, esetleges egyedi pontokkal történő kiegészítése magyar és angol nyelven
  • Esetenként vállalkozói szerződések készítése
  • Meglévő szerződéses adatbázis karbantartása
  • Nyilvántartások vezetése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office (Word, Excel) kiváló ismerete
  • Tárgyalási szintű üzleti angol nyelvtudás
  • Nyelvi kifejező készség (szóban és írásban) magyar és angol nyelven
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Jogi asszisztensi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest, XV. kerület

Referenciaszám: FA-10710

Budapest