Sales Coordinator (Budapest)

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel magyar és angol nyelven is?

Nyitott vagy a kihívásokra és nem rettensz meg a hideghívások hallatán sem?

Szívesen építenéd hosszú távú karriered egy nemzetközi, piacvezető autóipari cégnél?

Nemzetközi, autólízinggel foglalkozó partnerünk keresi innovatív és fejlődő csapatának legújabb tagját Sales Coordinator pozícióba.

Sales Coordinator

Feladatok

-Potenciális új ügyfelek felkutatása és megkeresése
-Személyes találkozók értékesítése a Business Manager kollégákkal
- A találkozó után követése, hozzákapcsolódó teljes körű adminisztráció
-Szerződés előkészítés

Követelmények

-Releváns felsőfokú végzettség
-Szakmai tapasztalat hideghívásokban
-Kiváló kommunikációs készség
-Értékesítői véna
-Talpraesett és csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk

-Hosszú távú karrier lehetőség
-Fejlődési potenciál
-Fiatalos és lendületes csapat
-Modern munka környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest