Online Sales és Marketing munkatárs (Budapest)

Köszönjük, hogy itt vagy! Mielőtt kitérünk a Rád váró feladatokra és juttatásokra, kérlek engedd meg, hogy bemutassunk cégünket.

Cégünk 2005 óta gyártja a saját tervezésű NDN SPORT szabadidő- és fitnesz ruházatát , és 6 éve tevékenykedik az online kereskedelem területén. Családi vállalkozásból nőttük ki magunkat az évek során, saját varrodával, üzlettel rendelkezünk.

Célunk, a hagyományos márkán túlmutató életstílus megalkotása. A sportos öltözet az edzőtermek falaiból kiszakadva beszivárgott a hétköznapokba, ezáltal a mai rohanó világunkba tökéletesen beilleszkedik . Vigyük együtt divatba a kényelmet!

A Te segítségeddel tovább szeretnénk nőni!

Ha csatlakozol a csapatunkhoz, az alábbi felelősségteljes feladatok várnak rád:

Online Sales és Marketing munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

Legfontosabb feladatod a webes és közösségi oldalaink látogatottságának és vásárlási konverzióinak fejlesztése folyamatos optimalizálásuk révén.

  • Weboldalak szerkesztése, tartalmak feltöltése Shoprenterben, WordPressben
  • Landing oldalak készítése, A/B tesztelése és elemzése
  • E-mail marketing kampányok menedzselése: adatbázis kezelése, e-mailek elkészítése, kiküldése, statisztika készítése
  • Részvétel a kampányok kreatív tervezésében
  • Elemzések, kimutatások és jelentések készítése Analytics alapján
  • Adminisztratív és szervezési feladatok: pl. ajánlatok bekérése, döntés-előkészítés, költségvetés nyomonkövetése, marketing tevékenységhez kapcsolódó számlák dokumentációja
  • Képadatbázis kezelése

Új termékek, kollekciók bevezetésének előkészítése

  • Marketing kampányok szervezése (online,offline)
  • Akciók tervezése, lebonyolítása, eredményességének mérése (online)
  • Weboldal és social media napi szintű funkcionális és tartalmi fejlesztése (facebook,instagramm,pinterest)
  • Értékesítési tevékenység támogatása
  • Kreatív szövegírás
  • Riportok és összefoglalók készítése
  • Konkurencia-figyelés
  • Kapcsolattartás a marketing terület beszállítóival (grafikusok, fejlesztők, nyomdák)
  • Márkánk életében, a cég eseményein, rendezvényein való aktív részvétel (előkészületekben is)
  • Nálunk nem csak utasításokat kell végrehajtanod, hanem aktívan részt venned a cég jövőjének kialakításában, bevonunk téged a vállalat fontos döntéseibe.
  • Törekedj a maximumra, és legyél szókimondó! - Azért dolgozunk Veled, hogy a cégünket a következő szintre vigyük, ezért fontos, hogy őszinték legyünk a hibáink kijavításában és mindig a legjobbra törekedjünk - ezt elvárjuk Tőled is!
  • Új hirdetési csatornák kitalálása, folyamatos kommunikáció a vezetőséggel az új lehetőségekről

Az alábbi tapasztalatok, képzettségek előnyt jelentenek:

  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, igényesség a minőségi munkára
  • Grafikai programok ismerete (pl. Photoshop, Adobe Illustrator)
  • B2B tapasztalat előny
  • Online marketing területén szerzett pár év szakmai tapasztalat
  • Webanalitikai eszközök mesterszintű ismerete
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos fellépés, probléma-megoldó készség
  • Gyorsan tanuló, önálló, felelősségteljes, motivált munkavégzés
  • Kreatív szemlélet, csapatjátékos, nyitott személyiség
  • Saját autó

Amiben számíthatsz ránk:

Olyan munkatársat szeretnénk aki talpraesett kreatív önálló és tud azonosulni az NDN Sport márkával és magáénak érzi a céljainkat,cserébe viszont hosszú távú biztos karriert, professzionális munkakörnyezetet, és fiatalos, vidám, családias hangulatot kínálunk.

  • Egyéb tréningeken való részvétel
  • Rendszeres belső képzés, jelentős belső tudástárral
  • Fiatalos, céljaink megvalósítása iránt elkötelezett csapat
  • Akár saját laptop, rugalmas munkaidő, home office lehetőség
  • Profi munkakörnyezet, saját asztal, ergonómikus szék
  • Megfelelő juttatási csomag, amit rendszeresen fejlesztünk
  • Egy összetartó, pozitív, a munkahelynél többet jelentő közösség
  • Önmegvalósítás

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Budapest (illetve változó)

Ha szereted a sportot és a divatot, megbízhatónak tartod magad és van már tapasztalatod az online marketing izgalmas világában, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat nettó fizetési igényed megjelölésével! A levél tárgyában tüntesd fel a megpályázott pozíció nevét ("Sales és Online Marketing Manager")

Amit kérünk: 1. A szakmai önéletrajzodat 2. Egy levelet arról, hogy miért Te vagy a legjobb választás a jelentkezők közül.

Budapest